Запровадження додатка до диплому про вищу освіту
З 01.01.2014 набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 р. № 655 «Про внесення змін до до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. № 1260», якою впроваджується «Додаток до диплома про вищу освіту».

Також цією постановою скасовується «Додаток до диплому європейського зразка».

Додаток до диплома про вищу освіту надає можливість об`єктивної оцінки кваліфікації (ступеня) освіти, здобутої випускником вищого навчального закладу. Він містить розширену інформацію про отриману кваліфікацію та навчальні досягнення випускника, необхідну для забезпечення міжнародної зрозумілості та визнання отриманого випускником диплома про вищу освіту.

Додаток до диплома про вищу освіту видається разом з документом про освіту і є невід’ємною його частиною.

Надаємо план обов’язкових заходів, які необхідно провести навчальним закладам для видачі студентам Додатку до диплома про вищу освіту.

1) Згідно з порядком замовлення документів про освіту – зареєструвати вузол ІВС «ОСВІТА» у разі, якщо ця процедура не була виконана раніше. Детальніше.

2) Отримати ключі електронно-цифрового підпису, якщо ця процедура не була виконана раніше. Детальніше.

3) Для формування загальної бази знань, щодо кваліфікацій, заповнити для кожної кваліфікації реєстраційну форму. Детальніше.

4) Перейти на роботу з новою програмою збору даних «Education», та отримати ключі для роботи з «Education».

Таким чином, для видачі ДОДАТКА необхідно провести вищезазначені заходи. Всі вони можуть проводитись паралельно, але звертаємо увагу на першочергові з них:

- від терміну виконання п.1 залежить отримання можливості виконання п.2. та п.3.;
- п.3 вимагає кропіткої роботи по підготовці документів що до кваліфікацій та перекладу на англійську мову;
- виконання п.4 можливе лише після здійснення п.2. (для початку роботи програми) та п.3. (для формування замовлень на додаток).

Рекомендації МОНУ щодо заповнення Додатка до диплома про вищу освіту у вищих навчальних закладах України.


Запровадження додатка до диплому про вищу освіту_Важливо!_

Сайт для заповнення інформації по кваліфікаціях для Додатка до диплому про вищу освіту знаходиться за адресою http://dodatok.osvita.net

Вся інформація по набраним раніше кваліфікаціям вже перенесена, Ви можете продовжити її редагування на новому ресурсі.

Звертаємо Вашу увагу, що з 01.01.2014 замовлення на виготовлення «Додатку до диплому європейського зразка» не будуть прийматись, і створення замовлень тільки нових документів буде доступне з ресурсу http://dodatok.osvita.net. Студентам минулих років також необхідно замовляти додатки нового зразка.

Нагадуємо, що у кінцевих замовленнях буде потрібна допомога кваліфікованого перекладача на англійську мову. В цьому році переклад буде повністю на відповідальності навчального закладу. Надалі, можливо, буде проведений ряд заходів для контролю якості перекладу та формування двомовних довідників загального користування.

Навчальні заклади, які працюють у АСК «Вищий Навчальний Заклад» державної системи «ОСВІТА», отримають можливість робити замовлення на додатки з АРМ «Деканат» автоматично.

З усіх питань Ви можете звертатись за електронною адресою: dodatok@osvita.net
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Дата: 5-02-2014 |  
  • Розділ: Новини
  • Переглядів: 6707