Щодо захисту прав надавачів та отримувачів освітніх послуг на території проведення антитерористичної операції
До уваги ВИЩИХ та ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ навчальних закладів!


__Повідомляємо, що на виконання вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2014 р. № 1365 «Про невідкладні заходи щодо захисту прав надавачів та отримувачів освітніх послуг на території проведення антитерористичної операції» навчальним закладам, іншим підприємствам, установам, організаціям та їх відокремленим структурним підрозділам, що розташовані в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, відповідно до переліку, визначеного розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 р. № 1085-р (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1085-2014-%D1%80), та які не були переміщені з території проведення антитерористичної операції тимчасово припинено:

­- доступ до відомостей та даних, які містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти;

­- прийняття замовлень на виготовлення та видачу документів (бланків документів) про освіту державного зразка і студентських (учнівських) квитків.

__Згадані функції буде відновлено після закінчення антитерористичної операції на відповідній території або зміни навчальним закладом місцезнаходження в установленому законодавством порядку.

З повагою, ДП «Інфоресурс»

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Дата: 25-11-2014 |  
  • Розділ: Новини
  • Переглядів: 2344