Увага! Змінена вартість підтримки доступу до ЄДЕБО за 1 квартал 2016 року.
Керівникам та головним
бухгалтерам професійно-технічних
та вищих навчальних закладів


Щодо вартості послуг
з підтримання доступу до ЄДЕБО

____Державне підприємство «Інфоресурс» – технічний адміністратор ЄДЕБО повідомляє, що у зв’язку із зміною умов використання програмного забезпечення, яке знаходиться у користуванні ДП «Інфоресурс» та використовується для забезпечення функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі – ЄДЕБО), зменшується вартість послуг з підтримання доступу навчальних закладів до ЄДЕБО у першому
півріччі 2016 року, яка визначатиметься залежно від кількості осіб (студентів, слухачів, учнів тощо), які навчалися у навчальному закладі (його відокремленому структурному підрозділі) за усіма формами навчання станом на 31.12.2015, у розрахунку 1,50 грн. (з урахуванням ПДВ) за одну особу (студента, слухача, учня тощо).
____Навчальним закладам, які вже уклали договори про надання технічних послуг на 2016 рік (далі – Договори), технічним адміністратором ЄДЕБО орієнтовно у березні – квітні цього року будуть підготовлені та надіслані у паперовій формі два примірники додаткової угоди до Договору щодо зменшення вартості послуг з підтримання доступу навчальних закладів до ЄДЕБО.
____Навчальним закладам, які ще не уклали Договори, технічним адміністратором ЄДЕБО орієнтовно у березні – квітні цього року будуть підготовлені та надіслані у паперовій формі два примірники Договору.
____Вартість послуг з підтримання доступу навчальних закладів до ЄДЕБО визначатиметься у додаткових угодах та Договорах з 01 січня 2016 року залежно від кількості осіб (студентів, слухачів, учнів тощо), які навчалися у навчальному закладі (його відокремленому структурному підрозділі) за усіма формами навчання станом на 31.12.2015, у розрахунку 1,50 грн. (з урахуванням ПДВ) за одну особу (студента, слухача, учня тощо).
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Дата: 21-03-2016 |  
  • Розділ: Новини
  • Переглядів: 1731