Щодо вартості послуг технічного адміністратора ЄДЕБО з організації та підтримання доступу до ЄДЕБО на третій квартал 2016 року
Керівникам та головним
бухгалтерам навчальних закладів


Щодо вартості послуг
з організації та підтримання
доступу до ЄДЕБО


____Державне підприємство «Інфоресурс» – технічний адміністратор Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі – ЄДЕБО) повідомляє, що у зв’язку із зміною, за сприяння Міністерства освіти і науки України, умов використання програмного забезпечення, яке знаходиться у користуванні ДП «Інфоресурс» та використовується для забезпечення функціонування ЄДЕБО, та оптимізацією інших витрат, зменшується вартість послуг з організації та підтримання доступу навчальних закладів до ЄДЕБО.
____У третьому кварталі 2016 року вартість послуг технічного адміністратора ЄДЕБО з організації доступу навчальних закладів до ЄДЕБО наступна:
____– вартість разової послуги технічного адміністратора ЄДЕБО з організації доступу навчального закладу до ЄДЕБО (1 робоче місце)
становить 390,00 грн. з урахуванням ПДВ;
____– вартість послуги технічного адміністратора ЄДЕБО з підключення кожного додаткового 1 (одного) робочого місця для доступу навчального закладу до ЄДЕБО становить 390,00 грн. з урахуванням ПДВ;
____– вартість послуги технічного адміністратора ЄДЕБО з підключення навчального закладу до ЄДЕБО за допомогою апаратно-програмного комплексу «ІІТ Захист з’єднань-2. Проксі захисту»
становить 2670,00 грн. з урахуванням ПДВ;
____– послуги технічного адміністратора ЄДЕБО з підключення додаткових робочих місць для доступу навчального закладу до ЄДЕБО за допомогою апаратно-програмного комплексу «ІІТ Захист з’єднань-2. Проксі захисту» надаються безкоштовно;
____– вартість послуги технічного адміністратора ЄДЕБО з підключення системи навчального закладу через програмний інтерфейс доступу до ЄДЕБО становить 1719,00 грн. з урахуванням ПДВ.
____Вартість послуг з підтримання доступу навчального закладу до ЄДЕБО у третьому кварталі 2016 року визначається залежно від кількості осіб (студентів, слухачів, учнів тощо), які навчалися у навчальному закладі (його відокремленому структурному підрозділі) за усіма формами навчання станом на 31.12.2015, у розрахунку 1,32 грн. (з урахуванням ПДВ) за одну особу (студента, слухача, учня тощо).
ДП «Інфоресурс»

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Дата: 26-08-2016 |  
  • Розділ: Новини
  • Переглядів: 2084