Щодо укладення договорів про надання технічних послуг (підтримання доступу до ЄДЕБО) на IV квартал 2016
Керівникам та головним
бухгалтерам професійно-технічних
та вищих навчальних закладів


____Державне підприємство «Інфоресурс» – технічний адміністратор ЄДЕБО повідомляє, що, у зв’язку з обмеженістю у часі, проекти договорів про надання технічних послуг на IV квартал 2016 року, у двох примірниках, що підписані та скріплені печаткою технічного адміністратора ЄДЕБО, (далі – проекти Договорів) розіслані у паперовій формі навчальним закладам (закладам освіти), що мають доступ до ЄДЕБО.
____Не пізніше 15 грудня 2016 року навчальні заклади повинні отримати зазначені примірники проектів Договорів.
____Підписаний керівником навчального закладу та скріплений печаткою навчального закладу один примірник Договору просимо до 26 грудня 2016 року повернути на адресу технічного адміністратора ЄДЕБО: 03057, м. Київ, вул. О. Довженка, 3.
____Вартість послуг з підтримання доступу навчальних закладів до ЄДЕБО на IV квартал 2016 залишається незмінною та визначається залежно від кількості осіб (студентів, слухачів, учнів тощо), які навчалися у навчальному закладі (його відокремленому структурному підрозділі) за усіма формами навчання станом на 31.12.2015, у розрахунку 1,32 грн. (з урахуванням ПДВ) за одну особу (студента, слухача, учня тощо).

ДП «Інфоресурс»
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Дата: 7-12-2016 |  
  • Розділ: Новини
  • Переглядів: 1341