ДП "Інфоресурс" Щодо планової зміни сертифікату для шлюзу захисту
Шановні колеги!


         У зв’язку з плановою заміною сертифікату для шлюзу захисту, термін дії якого закінчується 21 березня 2013 р., просимо Вас в термін до 18.00 год.
20 березня 2013 р.
провести заміну сертифікату на комп’ютерах (робочих станціях, що задіяні для роботи з ЄДЕБО) Вашого навчального закладу.


         Архів з сертифікатом можна завантажити за посиланням:
Завантажити файл

         Порядок дій по встановленню НОВОГО сертифікату для шлюзу захисту зазначено в «Інструкції по конфігурації клієнта захисту та імпорту сертифіката», яка розміщена за посиланням:

         Про установку оновленого сертифікату обов’язково надішліть, будь-ласка, повідомлення-підтвердження електронним листом на адресу:reg@inforesurs.gov.ua до 21.00 год. 20 березня 2013 р.

Зразок повідомлення:

Тема листа: «ВНЗ-00000/код ЄДЕБО. Підтвердження про встановлення нового сертифікату для шлюзу захисту»

Зміст листа:
          «Дійсним листом підтверджую, що мною Адміністратором ВНЗ-00000/код ЄДЕБО__________________ (найменування ВНЗ) __________________ (прізвище та ініціали) проведено установку оновленого сертифікату шлюзу захисту о 00:00 год. (зазначити реальний час установки) 00.03.2013 року (зазначити реальну дату установки) відповідно до «Інструкції по конфігурації клієнта захисту та імпорту сертифіката».
         Після встановлення оновленого сертифікату шлюзу захисту працездатність робочих станцій навчального закладу, що задіяні для роботи з ЄДЕБО, перевірена – з’єднання з ЄДЕБО здійснюється в робочому режимі без збоїв (при наявності збоїв зазначити їх характер/прояв).»
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Дата: 18-03-2013 |  
  • Розділ: Новини
  • Переглядів: 3229