: : Календар : :
«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
: : Архів новин : :
Липень 2019 (1)
Червень 2019 (2)
Травень 2019 (4)
Жовтень 2018 (2)
Липень 2018 (1)
Червень 2018 (1)
Про обов’язкове отримання ВИЩИМИ навчальними закладами ЕЛЕКТРОННИХ ЦИФРОВИХ ПІДПИСІВ
____На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 193 "Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка" вищі навчальні заклади (відокремлені структурні підрозділи) будуть здійснювати формування замовлень на створення інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту та додатках до них (далі – ЗАМОВЛЕННЯ), в електронній формі. Орієнтовний термін початку формування ЗАМОВЛЕНЬ – до 1 червня 2015 року (після затвердження/погодження відповідних нормативно-розпорядчих документів). Передбачається, що на ЗАМОВЛЕННЯ, які створені (сформовані) в ЄДЕБО вищим навчальним закладом в електронному вигляді, обов`язково накладаються 3 (три) ЕЛЕКТРОННІ ЦИФРОВІ ПІДПИСИ (ЕЦП):
____1. КЕРІВНИКА вищого навчального закладу;
____2. ПЕЧАТКИ вищого навчального закладу;
____3. ВІДПОВІДАЛЬНОЇ особи
, визначеної керівником навчального закладу.
____Результатом оброблення ЗАМОВЛЕННЯ технічним адміністратором ЄДЕБО є створення та присвоєння загальнодержавного реєстраційного номеру документу про вищу освіту та передача навчальному закладу (відокремленому структурному підрозділу) в електронному вигляді цього номеру разом з масивом інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту та додатках до них, та містить визначені дані про документ.
____Відповідно до норм Порядку замовлення на створення інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту, та обліку документів про вищу освіту в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, що буде оприлюднено найближчим часом, вищі навчальні заклади зобов’язані використовувати засоби ЕЦП та криптографічного захисту інформації (КЗІ) сумісні з засобами ЕЦП та КЗІ, що використовуються комплексом засобів захисту (КЗЗ) серверної частини ЄДЕБО та за умови, що засоби ЕЦП створені у відповідності до вимог Закону України "Про електронний цифровий підпис".
____На сьогоднішній день сумісність КЗЗ серверної частини ЄДЕБО забезпечується з ЕЦП, які сформовані акредитованими центрами сертифікації ключів (АЦСК), що наведені у переліку.

Про обов’язкове отримання ВИЩИМИ навчальними закладами ЕЛЕКТРОННИХ ЦИФРОВИХ ПІДПИСІВ


____Інформація про стан сумісності засобів ЕЦП (http://www.czo.gov.ua/status-ecp):

Про обов’язкове отримання ВИЩИМИ навчальними закладами ЕЛЕКТРОННИХ ЦИФРОВИХ ПІДПИСІВ


____Пропонуємо всім вищим навчальним закладам ЗАВЧАСНО здійснити оформлення документів та отримати ЕЦП керівника навчального закладу, печатки навчального закладу та відповідальним особам навчального закладу.
____Порядок отримання ЕЦП, форми документів та зразки їх заповнення, наведено на офіційних веб-сайтах АЦСК.
____Вибір АЦСК, для отримання ЕЦП, та відповідні взаємостосунки з ним вирішуються навчальним закладом САМОСТІЙНО (автономно).

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ
у разі відсутності зазначених ЕЦП формування ЗАМОВЛЕНЬ на створення інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту та додатках до них, в електронній формі буде неможливим!


З повагою
ДП «Інфоресурс»
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Дата: 28-04-2015 |  
  • Розділ: Новини
  • Переглядів: 18258