: : Календар : :
«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
: : Архів новин : :
Червень 2019 (2)
Травень 2019 (4)
Жовтень 2018 (2)
Липень 2018 (1)
Червень 2018 (1)
Травень 2018 (4)
Щодо вартості послуг Єдиної державної електронної бази з питань освіти
Як відомо, наприкінці травня – на початку червня 2017 року було замінене програмне забезпечення, за допомогою якого функціонує Єдина державна електронна база з питань освіти (далі – Єдина база), з приватного на державне, що з різних обставин розроблялося в занадто короткі строки.

Дійсно, під час промислової експлуатації нового програмного забезпечення виявляються окремі його помилки, недоліки, дефекти. З огляду на те, що відповідно до умов договору про закупівлю послуг із розробки вказаного програмного забезпечення розробник зобов’язаний один рік безкоштовно забезпечувати функціонування та технічну підтримку програмного забезпечення, Технічний адміністратор Єдиної бази, незважаючи на завершення вступної кампанії, продовжує безперервну інтенсивну співпрацю з розробником у частині вдосконалення функціоналу державного програмного забезпечення Єдиної бази та усунення виявлених проблемних питань його роботи. Основне завдання ДП «Інфоресурс» - зробити роботу Єдиної бази максимально комфортною для користувачів.

Водночас, поступове збільшення витрат на адміністрування Єдиної бази, зокрема на модернізацію, обслуговування, супроводження апаратного забезпечення, та витрати, пов’язані з програмним забезпеченням, не дають можливості утримати розмір вартості послуги з підтримання доступу до Єдиної бази на цей квартал на попередньому рівні. Зважаючи на це, вимушені повідомити, що вартість послуги з підтримання доступу до Єдиної бази в ІІІ кварталі 2017 року становитиме 1,98 грн у розрахунку за одного отримувача (здобувача) освітніх послуг (на 66 копійок більше, ніж у останніх чотирьох кварталах).

Звертаємо увагу на те, що ДП «Інфоресурс» за сприяння Міністерства освіти і науки України вживає заходи, успішна реалізація яких дозволить в IV кварталі 2017 року зменшити зазначену вище вартість послуги з підтримання доступу до Єдиної бази.

Одночасно повідомляємо, що в Єдиній базі розпочав функціонування відкритий Реєстр навчальних закладів, що забезпечує, зокрема, єдиний державний облік та ідентифікацію навчальних закладів та їхніх відокремлених структурних підрозділів, фізичних і юридичних осіб достовірною інформацією про навчальні заклади та їхні відокремлені структурні підрозділи тощо. Технічний адміністратор Єдиної бази, забезпечуючи функціонування цього реєстру, надає послуги із забезпечення постійного відображення в ньому інформації про навчальні заклади/наукові установи, що провадять освітню діяльність. Вартість вказаних послуг становить 528 грн у квартал. На теперішній час у Реєстрі навчальних закладів розміщується інформація про професійно-технічні та вищі навчальні заклади/наукові установи, що провадять освітню діяльність.
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Дата: 19-09-2017 |  
  • Розділ: Новини
  • Переглядів: 2687