: : Календар : :
«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
: : Архів новин : :
Червень 2019 (2)
Травень 2019 (4)
Жовтень 2018 (2)
Липень 2018 (1)
Червень 2018 (1)
Травень 2018 (4)
Щодо платності послуг Єдиної державної електронної бази з питань освіти
На численні звернення щодо платних послуг Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі – Єдина база) повідомляємо наступне.

З часу створення Єдиної бази з державного бюджету не виділялися кошти на фінансування заходів щодо її впровадження, формування та функціонування. Тому послуги з організації та підтримання доступу до Єдиної бази, функціонування Реєстру навчальних закладів, який є складовою Єдиної бази, надаються користувачам Єдиної бази її технічним адміністратором – державним підприємством «Інфоресурс» на платній основі згідно з укладеними договорами. Вартість послуг безпосередньо залежить від витрат, які несе технічний адміністратор Єдиної бази на надання цих послуг, а також на розвиток та модернізацію Єдиної бази.

Вартість послуг з підтримання доступу до Єдиної бази та забезпечення постійного відображення в Реєстрі навчальних закладів інформації про навчальний заклад/наукову установу, що провадить освітню діяльність, визначена на ІІІ квартал 2017 року кошторисами, що підготовлені державним підприємством «Інфоресурс» та затверджені Міністерством освіти і науки України 04 вересня 2017 року. Обґрунтованість вартості послуг підтверджується експертним висновком, наданим судовим експертом за результатами проведення експертно-економічного дослідження.

Збільшення вартості послуги з підтримання доступу до Єдиної бази на ІІІ квартал 2017 року – вимушений крок, що пов'язаний, як уже зазначалось, зі збільшенням витрат на адміністрування Єдиної бази, зокрема на модернізацію, обслуговування, супроводження апаратного забезпечення, та витратами, пов’язаними з програмним забезпеченням.
Плата за послуги із забезпечення постійного відображення в Реєстрі навчальних закладів інформації про навчальний заклад/наукову установу, що провадить освітню діяльність, впроваджена з ІІІ кварталу 2017 року тому, що саме з цього кварталу розпочав функціонування зазначений відкритий реєстр, у якому на теперішній час розміщується інформація про професійно-технічні та вищі навчальні заклади/наукові установи, що провадять освітню діяльність. Ці послуги включають:
внесення, редагування (оновлення) у Єдиній базі визначених відомостей та даних про навчальні заклади/наукові установи (у тому числі про їхні відокремлені структурні підрозділи), що провадять освітню діяльність, які підлягають відображенню в Реєстрі навчальних закладів; постійне відображення в Реєстрі навчальних закладів відомостей та даних про навчальні заклади/наукові установи (у тому числі про їхні відокремлені структурні підрозділи), що провадять освітню діяльність, які внесені в Єдину базу, а також редаговані (оновлені) у ній.

Державне підприємство «Інфоресурс» спільно з Міністерством освіти і науки України вже декілька місяців вживає заходів для виділення з державного бюджету коштів на функціонування Єдиної бази та, відповідно, мінімізації витрат навчальних закладів на послуги Єдиної бази. До останнього сподівалися на одержання коштів у ІІІ кварталі 2017 року, однак, з незалежних від державного підприємства «Інфоресурс» та Міністерства освіти і науки України причин, кошти з державного бюджету ще не виділені. У зв’язку з цим виникла затримка з визначенням вартості послуг Єдиної бази в ІІІ кварталі 2017 року та інформуванням про це навчальних закладів.

Звертаємо увагу на те, що доступ усім бажаючим до відкритих відомостей та даних, що містяться в Реєстрі навчальних закладів, надається безоплатно та вільно через веб-сайт державного підприємства «Інфоресурс» - технічного адміністратора Єдиної бази, а незабаром можливість доступу буде забезпечена також через офіційний веб-сайт Міністерства освіти і науки України.
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Дата: 22-09-2017 |  
  • Розділ: Новини
  • Переглядів: 2987