ПРО ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ (БЛАНКІВ ДОКУМЕНТІВ) ПРО ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ТА ПРОФЕСІЙНУ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНУ) ОСВІТУ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 2025 РОКУ

Шановні колеги!

Відповідно до листа МОН від 14.05.2024 № 1/8411-24 з метою формування (узагальнення) тиражів документів (бланків документів) про загальну середню освіту та бланків документів про професійну (професійно-технічну) освіту державного зразка для випускників 2025 року, департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, заклади освіти повинні до 28 червня 2024 року надіслати державному підприємству «Інфоресурс» (адреса: 03057, м. Київ, вул. О. Довженка, буд. 3, ел.пошта info@inforesurs.gov.ua) попередні замовлення документів (бланків документів) про освіту на 2025 рік за формами, наведеними у зазначеному листі.

Просимо врахувати, що належна організація процесу замовлення документів (бланків документів) про загальну середню освіту та бланків документів про професійну (професійно-технічну) освіту державного зразка та, відповідно, вчасне забезпечення ними у 2025 році закладів освіти безпосередньо залежить від своєчасно надісланих у цьому році попередніх замовлень.

Крім того, звертаємо увагу, що кількість бланків документів, що зазначається в попередньому замовленні, може перевищувати фактичну кількість випускників відповідного року не більше ніж на 5 відсотків.