Керівництво

Бєлік Оксана Михайлівна

Директор

Освіта.
Повна вища, ВНЗ “Національна академія управління”, 2003 рік. Спеціальність “Облік і аудит”, магістр з фінансового менеджменту. 
Трудова діяльність.
У сфері освіти розпочала свою діяльність з 2003 року.
До 2005 року – робота на посадах заступника головного бухгалтера державного підприємства “Освіта-Центр” та державного підприємства “Державний центр прикладних інформаційних технологій”.
З 2005 року до серпня 2016 – робота на посадах заступника директора в державному підприємстві “Державний центр прикладних інформаційних технологій” та державному підприємстві “Інфоресурс”.
З серпня 2016 року – керівник державного підприємства “Інфоресурс”.

Єльченко дмитро миколайович

Заступник директора

Освіта.
У 2006 році закінчив Академію муніципального управління і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста (спеціалізація «Державне управління та місцеве самоврядування»).
Трудова діяльність.
Розпочав трудову діяльність у червні 2004 року.
2004 – 2010 роки – займався підприємницькою діяльністю та працював на підприємствах приватного сектору економіки на посадах юриста.
З 2010 року працює у державному секторі.
У сфері освіти працює з 2011 року.
Травень – серпень 2011 року – провідний юрисконсульт державного підприємства «Державний центр прикладних інформаційних технологій».
Серпень 2011 року – серпень 2017 року – робота на посадах провідного юрисконсульта та начальника юридичного відділу державного підприємства «Інфоресурс».
З серпня 2017 року – заступник директора державного підприємства «Інфоресурс».

АНОХІН ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник директора

Освіта.
Вища.
Київське вище військове авіаційне інженерне училище, 1993 рік. Спеціаліст, спеціальність «Математичне забезпечення АСУ», кваліфікація інженера-математика.
Міжнародний інститут управління, бізнесу і права, 1995 рік. Бакалавр, спеціальність «Економіст-бухгалтер», кваліфікація бакалавра економіки.
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2001 рік. Спеціаліст, спеціальність «Фінанси», кваліфікація економіста, офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.

Трудову діяльність у сфері освіти розпочав з 2001 року.
Серпень 2001 – вересень 2007 – служба на викладацьких посадах у Військовому інституті КНУ імені Т. Шевченка.
Квітень 2012 – серпень 2017 – робота на посаді начальника відділу державного підприємства «Інфоресурс» (здійснення технічної та інформаційної підтримки Єдиної державної електронної бази з питань освіти)
З серпня 2017 – робота на посаді заступника директора з технічних питань цього ж підприємства.