До уваги користувачів ЄДЕБО з типами підключень “Користувач з сертифікатом (підключення через клієнт криптозахисту)”, “Користувач (підключення через шлюз)” та “Користувач (підключення через REST)”!

У зв’язку із закінченням терміну дії кореневих сертифікатів центру сертифікації ключів ДП “Інфоресурс” необхідно до 12.03.2023 оновити сертифікати в локальних сховищах сертифікатів.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Новина НЕ СТОСУЄТЬСЯ користувачів ЄДЕБО з типом підключення “Користувач (підключення через криптоканал)”! Їм не потрібно виконувати ніяких з вказаних нижче дій!

Для оновлення сертифікатів потрібно:

1) завантажити з сайту https://www.inforesurs.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/cacertificates2023.zip архів з сертифікатами;

2) розархівувати їх та скопіювати в папку з сертифікатами на робочі станції, де встановлений “ІІТ Захист з’єднань-2. Клієнт”, або на сервер зі встановленим “ІІТ Захист з’єднань-2. Proxy захисту”.
У варіанті за замовчуванням це:

  • для “ІІТ Захист з’єднань-2. Клієнт” – папка C:\Program Files (x86)\Institute of Informational Technologies\Secure Connections-2\Client\Certificates;
  • для “ІІТ Захист з’єднань-2. Proxy захисту” – папка C:\Program Files (x86)\Institute of Informational Technologies\Secure Connections-2\Proxy\Certificates (для LINUX-систем це папка “certkey” в директорії, де встановлений “ІІТ Захист з’єднань-2. Proxy захисту”).

УВАГА! Сертифікати потрібно скопіювати в режимі заміни, тобто видалити старі сертифікати (файли) з такими ж назвами!

3) Після заміни сертифікатів необхідно перезапустити сервіс або просто перезавантажити комп’ютер.